Czym jest zakład na podwójny wynik?

Kiedy stawiasz zakład z podwójnym wynikiem, jesteś obstawianie dwóch wyników w jednym meczu z jedną stawką. Podwójny zakład to pojedyncza opcja obstawiania, która łączy wynik meczu w przerwie i wynik na końcu gry. Zakładając, że wygrany jest zakład po pierwszej połowie, stawka zostaje przeniesiona na drugi zakład.

Jak działa podwójny zakład?

Co to jest podwójny zakład? Podwójny zakład to najłatwiejszy do zrozumienia oferowany zakład wielokrotny. Jego tylko dwa różne typy zakładów połączone w jeden zakład. Jeśli Twój podwójny zakład się powiedzie, wygrywasz i otrzymujesz wypłatę – lepiej, niż można by się spodziewać po postawieniu dwóch oddzielnych zakładów pojedynczych na te same selekcje.

Co oznacza podwójny wynik?

Znany również jako podwójny wynik, to zakład, w którym musisz przewidzieć wynik w połowie i w pełnym meczu. Głowa do głowy. Prosta dwustronna rywalizacja oferowana w sporcie, zakład head to head to po prostu jedna drużyna, która pokona drugą (opcja remisu oferowana tylko czasami).

Czym jest podwójny wynik w baseballu?

Zakład na podwójny wynik to sposób na parlay ten sam wynik dwa razy w jednej grze. ... W sporcie powroty zdarzają się cały czas, a jeśli wygrasz pierwszą połowę z Drużyną A, a wygraną z Drużyną B, Twoje szanse mogą wynieść 20/1 lub nawet więcej.

Jak obstawiać podwójną szansę?

Szybkie fakty dotyczące podwójnej szansy

Zakład podwójna szansa działa na Opcja zakładów 3-drogowych (1X2). Wybierz dwa możliwe wyniki zamiast tylko jednego. Podwójna szansa daje potencjalną 67% szansę na wygraną. Postaw na faworyta i skorzystaj z drugiego wyboru.

Zakład na podwójny wynik, niesamowite szanse !! Czym jest zakład na podwójny wynik? Parlay z 1 zakładem! 🤑🥳🤑.

Co to jest zakład 2x?

Zakłady podwójna szansa to w zasadzie służy do zwiększania szans na wygraną w jednym wydarzeniu. W piłce nożnej może być wykorzystany do pokrycia dwóch z trzech możliwych wyników w jednym zakładzie. Łączy wygraną/remis dla obu stron lub całkowicie pozbywa się opcji remisu.

Co oznacza 12 w zakładzie?

12 opisuje gospodarzy i gości w meczu. 1 oznacza drużynę gospodarzy, a 2 oznacza drużynę gości. ... Oczywiście zwycięstwo w piłce nożnej odnosi się do zespołu, który strzelił najwięcej goli na koniec meczu. W zakładach może jednak również opisywać wygraną w pierwszej lub drugiej połowie.

Jaki jest pierwszy podwójny zwycięzca?

Podwójny wynik: dla tego zakładu jesteś wybór, która drużyna wygra na koniec 1. tercji, a następnie która drużyna wygra pod koniec 3 tercji. Tak więc, jeśli wybierzesz Drużynę A/Remis, Twój zakład byłby na wygraną Drużyny A po 1. tercji i remis po 3. tercji.

Co to jest zakład na podwójny wynik w rzutkach?

Podwójny wynik (nogi/zestawy) Wytypuj wynik po określonej liczbie etapów/setów i zwycięzcy całego meczu. Wszystkie zakłady są nieważne, jeśli mecz nie zostanie ukończony. Pierwsze targi w darta. Rozliczenie następuje na pierwszej rzutce lub zestawie rzutek rzuconych w określonej nodze/zestawie.

Czy Paddy Power płaci podwójne wyniki?

Płacimy podwójny wynik we wszystkich wyścigach konnych odbywających się w Irlandii i Wielkiej Brytanii, które są objęte pełną obsługą. ... Każdy zakład w Irlandii lub Wielkiej Brytanii, który obejmuje wybór, który nie jest objęty pełną obsługą (tj. spotkaniem z punktu do punktu) lub wyścigami wirtualnymi, podlega maksymalnej wypłacie w wysokości 50 000 EUR.

Czym jest zakład systemowy 2 3 4?

Czym jest system 2/3 (3 zakłady)? System 2/3 składa się z 3 zakładów, które: transpirować z 3 typów — trzy multipliki z 2 typami (parlays). Co najmniej dwa z trzech typów muszą być poprawne, aby otrzymać wygraną - dokładna kwota wygranych zależy od tego, ile przewidywań się sprawdzi.

Co oznacza podwójna suma linii?

W zakładach sportowych a zakład o podwójny wynik jest oferowany na podstawie wyniku meczu zarówno w przerwie, jak i na końcu meczu. ... Istnieje większe ryzyko w przypadku zakładu na podwójny wynik, ponieważ istnieje więcej potencjalnych wyników, ale oznacza to również, że szanse są znacznie lepsze.

Jaka jest największa wypłata w zakładzie sportowym?

5.7 Jeżeli Członek postawi kolejny MultiBet Ta sama Gra, który odzwierciedla początkowy MultiBet Ta sama Gra i spowoduje, że Członek przekroczy $500,000 maksymalna wypłata, dodatkowe MultiBety tej samej gry zostaną unieważnione, a stawki zwrócone.

Jak obliczyć każdy sposób podwójny?

Przykład zakładów podwójnych na każdy sposób

1. WYGRANA: 50 $ przy 14/1 płaci 750 $ (50 $ x 14 = 70 £ + zwrot 50 $).
  2. MIEJSCE: 1/4 z 14/1 to 3,5/1, co oznacza, że ​​część zakładu dotycząca miejsca jest wypłacana jako 50 USD (plus 750 USD od pierwszej wygranej) przy 3,5/1 = 2850 GBP (800 USD x 3,5 = 2800 USD + Twoja stawka 50 USD Powrót).

Czym jest zakład Yankee?

Yankee składa się z 11 zakładów o równej wartości na selekcje w czterech oddzielnych wydarzeniach: sześć debli, cztery treble i jeden czterokrotny. ... Jest najczęściej używany w zakładach na wyścigi konne.

Jak działa podwójny zakład w wyścigach konnych?

Celem zakładu „podwójnego” jest aby z powodzeniem wybrać dwie zwycięskie selekcje w dwóch różnych wyścigach na tym samym zakładzie i stawce, a w tym przypadku obie selekcje muszą wygrać, aby uzyskać zwrot.

Czym jest podwójny wynik William Hill?

Jaki jest najwyższy wynik w rzutkach?

Najwyższa możliwa kasa to 170 podczas gdy najniższa możliwa kasa to 2.

Jaka jest najwyższa kasa rzutek?

Liczba bogey to wynik, którego nie można usunąć w tej samej liczbie rzutek, w której można usunąć wyższy wynik. 170 to najwyższy wynik, który można wyciągnąć w trzech rzutkach, podczas gdy niższe wyniki 169, 168, 166, 165, 163, 162 i 159 nie mogą.

Jaki jest podwójny wynik w matematyce?

Aby pomnożyć przez 2. Mieć 2 czegoś.

Co oznacza 12 w obstawianiu?

Na innych stronach z zakładami możesz to zobaczyć jako 12. ● OV0. 5 lub PONAD 0,5: Ten kod oznacza Ciebie stawiasz zakład, że przed zakończeniem meczu zostanie strzelony co najmniej jeden gol. Jeśli mecz zakończy się 1-0 dla którejkolwiek z drużyn lub w meczu strzelony zostanie więcej niż jeden gol, wygrywasz zakład.

Co oznacza GG NG 2+ w bet9ja?

GG/NG 2+ Masz przewidzieć, czy obie drużyny strzelą przynajmniej 2 gole podczas meczu.Możliwe są 2 opcje: GG: obie drużyny strzelą podczas meczu co najmniej 2 gole. NG: jedna drużyna lub obie drużyny nie zdobędą 2 goli podczas meczu.

Co oznacza poniżej 3,5 gola?

„Poniżej 3,5” oznacza, że ​​tam muszą być 3 gole lub 2 gole lub 1 gol lub 0 goli, cokolwiek więcej niż 3 gole spowoduje przegraną.

Czy możesz postawić na obie drużyny na betway?

Obie drużyny strzelą gola

Aby postawić zakład: Dokonaj wyboru obu drużyn, aby zdobyć punkty (wybór zostanie automatycznie dodany do Twojego kuponu zakładu) Gdy będziesz zadowolony ze swoich wyborów, przejdź do kuponu i wprowadź kwotę, którą chcesz postawić.

Co to znaczy nie remisować?

Na rynku zakładów opcja „Remis bez zakładu” po prostu eliminuje wynik remisu na rynkach trójstronnych, co oznacza, że ​​gracze mogą obstawiać wygraną gospodarzy lub gości.